Skip navigation

Technologia Dyson. Czystsze i bardziej higieniczne środowisko pracy.

Zapewnienie każdemu pracownikowi biura, że jego miejsce pracy jest czyste i higieniczne nigdy nie było tak ważne.

Zespoły naukowców, inżynierów i mikrobiologów firmy Dyson opracowały technologię oczyszczania powietrza, suszenia rąk i pielęgnacji podłóg, aby zapewnić higieniczną czystość w biurze.

Niebieska grafika na tle biura.

Oczyszczacze powietrza Dyson

Zaprojektowane, aby poprawić jakość powietrza w Twoim biurze.

Zanieczyszczenia powietrza mogą gromadzić się w Twoim biurze.

Oczyszczacze Dyson wyłapują bakterie, lotne związki organiczne oraz wirusy H1N1.5 Filtr HEPA+Węgiel wyłapuje gazy i 99,95% cząstek4 o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.

Chłodzi Cię oczyszczonym powietrzem, aby stworzyć komfortowe środowisko pracy.

Dr Gareth Morris, manager ds. nauki i badań w firmie Dyson wyjaśnia działanie oczyszczaczy Dyson.

Oczyszczacz Dyson stojący w narożniku biura podczas spotkania

Oczyszczacze Dyson dla biura

 • Grafika przedstawiająca system filtracji Dyson

  Wyłapuje

  Nasz w pełni szczelny system filtracji i przepływ powietrza zapewnia dwie fazy oczyszczania. Oznacza to, że masz pewność, że wszystkie wyłapane zanieczyszczenia pozostają wewnątrz urządzenia.4

 • Technologia wewnętrznych czujników i ekran LCD pokazujący wykryte zanieczyszczenia

  Wykrywa i raportuje

  Zintegrowane czujniki nieustannie analizują powietrze, a nasz unikalny algorytm sprawdza dane co sekundę. Diagnozuje on zanieczyszczenia na poziomie molekularnym, wyświetlając wyniki na bieżąco na ekranie LCD.

 • Oczyszczacz Dyson oczyszczający powietrze

  Chłodzi Cię

  W cieplejsze dni, silny strumień oczyszczonego powietrza może Cię ochłodzić.

 • Grafika przedstawiająca w pełni szczelny oczyszczacz

  Wyłapuje lotne związki organiczne

  Korzystanie z urządzeń biurowych, takich jak drukarki, może prowadzić do zwiększenia emisji lotnych związków organicznych. Zaawansowane czujniki umieszczone w sercu oczyszczaczy Dyson automatycznie wykrywają je, podczas gdy filtry wyłapują i zatrzymują. Usuwając je z powietrza.

 • Ekran LCD pokazujący jakość powietrza

  Wirusy H1N1

  Zarazki po kichnięciu mogą przemieszczać się na odległość nawet 6 metrów. Udowodniono, że oczyszczacze Dyson wyłapują 99,95% cząstek4 o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra. Jednocześnie usuwając wirusy H1N1.5

 • Zbliżenie na ucho podczas ruchu fal dźwiękowych w jego kierunku

  20% cichszy

  Zaprojektowany z uwzględnieniem zasad akustyki, dzięki czemu jest 20% cichszy od poprzedniego modelu.

Aplikacja Dyson Link

Kontroluj jakość powietrza i steruj oczyszczaczem z aplikacją Dyson Link lub zdalnie, korzystając z kompatybilnej usługi głosowej.

Mężczyzna siedzący przed oczyszczaczem firmy Dyson, korzystając z aplikacji Dyson Link w telefonie

Suszarki do rąk Dyson Airblade™

Bezdotykowe suszarki do rąk z filtrem HEPA

Wilgotne dłonie mogą przenosić do 1000 razy więcej bakterii niż suche.7

Suszarki do rąk Dyson Airblade™ zostały zaprojekowane, aby higienicznie osuszać dłonie. Poprawiają higienę rąk w miejscu pracy.

Dr Gareth Morris, manager ds. nauki i badań w firmie Dyson opowiada o suszarce Dyson Airblade™.

Kobieta susząca ręce za pomocą Dyson Airblade 9kJ

Suszarki do rąk Dyson Airblade™ dla biura

 • Ręce umieszczone pod czujnikami

  Bezdotykowe

  Czujniki wykrywają obecność rąk i uruchamiają nawiew powietrza oczyszczonego przez filtr HEPA.

 • Grafika Dyson Airblade 9kJ

  Krótki czas suszenia

  Zaprojektowane z myślą o zatłoczonych toaletach, szybki czas suszenia wynoszący 10-14 sekund pomaga zmniejszyć kolejki w łazienkach.

 • Filtr wyłapujący zanieczyszczone powietrze

  Higieniczne suszenie rąk czystym powietrzem

  Filtr HEPA wyłapuje 99,95% cząstek2 o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra. Usuwa również bakterie i wirusy.

 • Obraz inżynierii dźwięku

  Zaprojektowane zgodnie z zasadami akustyki

  Suszarka do rąk Dyson Airblade 9kJ została zaprojektowana tak, aby ograniczyć hałas i zminimalizować zakłócenia, nie zmniejszając przy tym wydajności.

 • Grafika pokazująca łazienkę wypełnioną śmieciami

  Bez zużywania papieru

  Suszarka do rąk Dyson Airblade 9kJ emituje do 85% mniej CO2 niż jednorazowe ręczniki papierowe8 a jej eksploatacja kosztuje do 99% mniej.9

 • Obraz pokazujący warunki niezależnego testowania

  Higiena i bezpieczeństwo potwierdzone niezależnymi badaniami.10

  Niezależne testy potwierdziły, że higieniczna suszarka do rąk Dyson Airblade™ jest bezpieczną alternatywą dla ręczników papierowych. Bez odpadów.

Bezprzewodowe odkurzacze Dyson

Wykrywają i wyłapują niewidoczne cząsteczki kurzu. Naukowo potwierdzona czystość podłogi w Twoim biurze.

Czyste powierzchnie kojarzą się z higieną. Ale usuwanie niewidocznego kurzu jest równie ważne. Dlatego właśnie firma Dyson stworzyła bezprzewodowy odkurzacz Dyson V15 Detect™.

Z czasem pracy do 120 minut11 i dużą mocą ssania Dyson. Aby zapewnić Ci kontrolę nad dokładnym sprzątaniem.

Posłuchaj dr Garetha Morrisa, managera ds. nauki i badań w firmie Dyson, który opowiada o odkurzaczach Dyson.

Mężczyzna sprzątający podłogę odkurzaczem Dyson V15 Detect

Bezprzewodowe odkurzacze Dyson dla firm

 • Laser ujawniający niewidzialny kurz na twardej podłodze

  Wykrywa

  Głowica czyszcząca Laser Slim Fluffy™ do podłóg twardych wyposażona jest w laser wykrywający cząsteczki niewidoczne na pierwszy rzut oka - dzięki czemu, podczas sprzątania niczego nie przeoczysz.

 • Ujęcie wnętrza czujnika piezoelektrycznego

  Zlicza

  Wbudowany czujnik piezoelektryczny zlicza i mierzy przechodzące przez wlot cząsteczki kurzu 15 000 razy na sekundę - automatycznie zwiększając moc ssania przy bardziej zanieczyszczonych powierzchniach.12

 • Zdjęcie rentgenowskie wnętrza technologii wewnątrz odkurzacza Dyson

  Reaguje

  Inteligentnie dostosowuje moc ssania do poziomu zanieczyszczeń.12 Siła ssania jest więc automatycznie zwiększana w przypadku bardziej zabrudzonych miejsc o dużym natężeniu ruchu i zmniejszana, gdy wykryta zostanie mniejsza ilość kurzu, dzięki czemu oszczędzamy energię.

 • Zbliżenie ekranu LCD

  Przedstawia dowody

  Ekran LCD pokazuje naukowe dowody dokładnego sprzątania.13 Możesz więc zobaczyć, co zostało zebrane podczas sprzątania z podłogi w Twoim biurze.

 • Zbliżenie na silnik Hyperdymium Dyson

  Silnik Dyson Hyperdymium™

  Silnik Dyson Hyperdymium™ obraca się z prędkością do 125 000 obrotów na minutę, generując większą moc ssania niż inne bezprzewodowe odkurzacze.14

 • Ujęcie technologii baterii Dyson

  Do 120 minut pracy11

  Dwa wymienne akumulatory typu click-in zapewniają do 60 minut pracy każdy bez utraty mocy ssania, aby posprzątać całe Twoje biuro.

Dlaczego warto wybrać Dyson dla biznesu

1 Wyzwalanie cząstek przez olej DEHS według normy EN1822 w komorze określonej w normie ASTM F3150. Testowane w trybie Max w IBR US, dla wydajności całej maszyny powyżej 99,95%.
2 Filtr HEPA przetestowany zgodnie z normą EN1822-5 przez niezależne laboratorium badawcze w określonych warunkach testowych.
3 Dotyczypracy w trybie Eco, bez własnego silnika.
4 Sprawdzono pod kątem skuteczności filtracji cząsteczek o wielkości 0,1 mikrona (EN1822). Efektywność przechwytywania gazów może być różna.D35.
5 W niezależnym laboratorium poddaliśmy nasz oczyszczacz próbie z unoszącym się w powietrzu wirusem grypy A (H1N1). Po 60 minutach przy maksymalnej prędkości wentylatora stężenie wirusa w powietrzu w komorze zostało zredukowane o 99%.
7 D. R. PATRICK, G. FINDON and T. E. MILLER: Residual moisture determines the level of touch-contact-associated bacterial transfer following hand washing, Epidemiol. Infect. (1997): 119, 319-325.
8 Wpływ urządzeń elektrycznych i ręczników papierowych na środowisko został przetestowany przez Carbon Trust. Obliczenia zostały wykonane przy użyciu oprogramowania Footprint Expert Pro, w oparciu o użytkowanie produktów przez 5 lat i z wykorzystaniem średnich ważonych dla poszczególnych krajów użytkowania. Czas schnięcia produktu został oceniony przy użyciu DTM 769.
9 Średnia cena energii elektrycznej € 0,1/kWh z grudnia 2018 r. Obliczenia znajdują się na stronie www.dyson.com/calcs.
10 Suen et al. 2019 badania naukowe i testy oparte na ilości bakterii w powietrzu i w aerozolu (0,3 do >5 mikronów) mierzonych w czasie suszenia rąk w komorze testowej o objętości 28,5 m³. Badanie przeprowadzone przez niezależne laboratorium.
11 W trybie Eco na twardej podłodze. Czas pracy zależy od trybu zasilania, rodzaju podłogi i/lub używanych końcówek. Czas pracy 120 minut przy użyciu dwóch akumulatorów. Dodatkowy akumulator i ładowarka dostępne do kupienia na stronie Dyson.
12 Funkcja dostosowującej się mocy ssania działa tylko w trybie Auto i włącza się, gdy jest zwiększone stężenie kurzu, zgodnie z wewnętrzną metodą testową Dyson. Technologia została zoptymalizowana dla trybu Auto z zasilaną głowicą czyszczącą. Wielkość i gęstość cząsteczek może się różnić.
13 Ilość i wielkość kurzu wyświetlanego na ekranie zmienia się w zależności od sposobu użytkowania. Przedstawione przykłady mogą występować w jednym lub kilku wyświetlanych zakresach wielkości.
14 Test mocy ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN IEC62885-4 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie Boost w porównaniu do odkurzaczy bezprzewodowych innych marek.