Skip navigation
Dyson Purifier Humidify+Cool™ oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Dyson Purifier Humidify+Cool™ PH03
Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Availability messaging alert icon Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny.

Jak możemy Ci pomóc?

 • oczyszczacz Dyson stojący w pokoju

  Odkryj nasze najnowsze urządzenia

  Przejrzyj gamę i dowiedz się więcej o naszych najnowszych oczyszczaczach powietrza.

 • wymiana filtra w oczyszczaczu Dyson

  Wymienne filtry do oczyszczaczy

  Wybierz i kup oryginalny filtr do Twojego oczyszczacza powietrza Dyson.

 • przecieranie szmatką oczyszczacza Dyson

  Rozwiązywanie problemów

  Nasze narzędzie pomoże Ci rozwiązać problem z Twoim urządzeniem Dyson.

Kup na Dyson.pl

Czystsze powietrze w Twoim domu

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Dyson został zaprojektowany z myślą o poprawie jakości powietrza w Twoim domu. Filtr z węglem aktywnym usuwa gazy, a filtr HEPA H13 wychwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.3 Technologia Air Multiplier™ rozprowadza oczyszczone, nawilżone powietrze do całego pomieszczenia2 – chłodząc Cię wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Przydatne wskazówki dotyczące nawilżania powietrza

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania Dyson pozwalają osiągnąć pożądaną wilgotność automatycznie lub poprzez ręczne ustawienie. Uruchamiajac tryb Auto nie musisz sterować urządzeniem. W trybie ręcznym ekran LCD wskazuje, czy konieczne jest zwiększenie przepływu powietrza – co może pomóc w szybszym osiągnięciu żądanego poziomu wilgotności. Chcąc poprawić wydajność urządzenia, ustaw je z dala od przeciągów i wyłącz ogrzewanie lub klimatyzację.

Oczyszczacz z funkcją nawilżania Dyson pracujący w pokoju

Technologia

 • Zbliżenie na ekran LCD

  Automatycznie wykrywa i raportuje

  Trzy wbudowane czujniki stale analizują parametry jakości powietrza - urządzenie diagnozuje zanieczyszczenia na poziomie molekularnym, wyświetlając wyniki w czasie rzeczywistym na ekranie LCD.

 • Przekrój oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania, pokazujący filtr z węglem aktywnym i HEPA

  Wychwytuje gazy i ultradrobne cząsteczki

  Wychwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra1. Filtr z węglem aktywnym usuwa również zapachy i gazy, w tym Lotne Związki Organiczne (LZO)5.

 • Zbliżenie zbiornika na wodę

  Niszczy potencjalnie szkodliwe bakterie

  Technologia Ultraviolet Cleanse wystawia każdą kroplę wody na działanie promieni UV o długości fali 275 nm, aby zapewnić higieniczne nawilżanie.

 • Schemat oczyszczacza z funkcją nawilżania Dyson ze strzałkami przepływu powietrza

  Tylko najnowsze oczyszczacze powietrza Dyson posiadają w pełni uszczelnioną filtrację HEPA H133

  Aby uniemożliwić powrót zanieczyszczonego powietrza do pomieszczenia, w naszym najnowszym oczyszczaczu nie tylko filtr jest uszczelniony zgodnie ze standardem HEPA H13, ale cała konstrukcja urządzenia3.

Najczęściej zadawane pytania

Zaprojektowaliśmy nasz najnowszy oczyszczacz z funkcją nawilżania tak, aby był w pełni uszczelniony zgodnie ze standardem HEPA H133. Dodatkowo, automatyczny cykl głębokiego oczyszczania usuwa kamień z całego systemu wodnego urządzenia.

Twój oczyszczacz z funkcją nawilżania Dyson Pure Humidify+Cool™ został zaprojektowany do oczyszczania i nawilżania pojedynczych pomieszczeń, dlatego powinien być używany tam, gdzie spędzasz większość czasu w domu. Ustawiając urządzenie, upewnij się, że ze wszystkich stron jest co najmniej kilka metrów wolnej przestrzeni, aby możliwa była efektywna cyrkulacja powietrza. Umieść oczyszczacz z dala od grzejników, przeciągów lub otworów wentylacyjnych, a podczas użytkowania wyłącz klimatyzację i zamknij drzwi i okna.

Tak. Oczyszczasz może pracować z włączoną jak i z wyłączoną funkcją nawilżania.

To zależy od twardości używanej wody. W przypadku twardej wody, raz na miesiąc na ekranie wyświetlać się będzie informacja o konieczności przeprowadzenia tego cyklu. W przypadku miękkiej wody, informacja pojawi się rzadziej. Twardość wody w urządzeniu możesz ustawić poprzez aplikację Dyson Link.

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi oczyszczacza z funkcją nawilżania i chłodzenia Dyson Purifier Humidify+Cool

Instrukcja obsługi

1,31 MB

1Sprawdzono pod kątem skuteczności filtracji cząsteczek o wielkości 0,1 mikrometra (EN1822).
2Zbadano pod kątem wydajności oczyszczania w pokoju 81 m3. Zbadano pod kątem wydajności nawilżania w pokoju 41 m3.
3Skuteczność systemu filtracji H13 HEPA produktów Dyson pod kątem MPPS osiągnęła poziom 99,95% zgodnie z normą EN1822, w porównaniu z oczyszczaczami innych marek [od marca 2020 r.]. Testowano skuteczność filtracji cząstek przez olej DEHS, określony w normie EN1822, w komorze określonej w ASTM F3150, badania przeprowadzono przy maksymalnych ustawieniach w IBR US.
4Przetestowany w niezależnym laboratorium: wirus grypy A (H1N1) w postaci aerozolu w komorze badawczej i stężenie w powietrzu obserwowane przez 60 minut przy ustawieniu maksymalnej prędkości urządzenia. Oczyszczacz Dyson osiągnął skuteczność 99%. Rzeczywista skuteczność może się różnić.
5Efektywność przechwytywania gazów może być różna.
6Uruchomienie aplikacji wymaga urządzenia, połączenia Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz lub danych mobilnych, obsługi Bluetooth 4.0 oraz iOS w wersji 10 lub Androida w wersji 5 (lub wyższej). Mogą obowiązywać standardowe opłaty za dane i wiadomości.
7Zbadano przy prędkości przepływu powietrza "1".
8Informacje o kompatybilnych usługach głosowych można znaleźć w aplikacji Dyson Link.