Powiadom mnie

Niestety, produkt jest obecnie niedostępny w magazynie. Pozostaw adres email, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności produktu. Jeżeli nie wyraziłeś(aś) wcześniej zgody na komunikaty marketingowe od firmy Dyson, na podany adres email wysłane zostanie jedynie powiadomienie o ponownej dostępności wybranego produktu.

Please leave this blank
Please do not change this field
Dyson Purifier Humidify+Cool™ Formaldehyde PH04 oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania
Najnowsza technologia

Dyson Purifier Humidify+Cool™ Formaldehyde PH04 oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Ocena:
5% of 5
produkt jest obecnie niedostępny
3 799,00 zł
Powiadom mnie

Powiadom mnie

Niestety, produkt jest obecnie niedostępny w magazynie. Pozostaw adres email, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności produktu. Jeżeli nie wyraziłeś(aś) wcześniej zgody na komunikaty marketingowe od firmy Dyson, na podany adres email wysłane zostanie jedynie powiadomienie o ponownej dostępności wybranego produktu.

Please leave this blank
Please do not change this field
Dyson Purifier Humidify+Cool™ Formaldehyde PH04
Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Automatycznie wykrywa i niszczy formaldehyd1

Wychwytuje 99,95% najdrobniejszych cząsteczek3

Oczyszcza i higienicznie nawilża powietrze w całym pomieszczeniu2

W pełni uszczelniona filtracja HEPA H136

Czystsze powietrze w Twoim domu

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Dyson został zaprojektowany z myślą o poprawie jakości powietrza w Twoim domu. Filtr z węglem aktywnym usuwa gazy, filtr HEPA H13 wychwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra3, a filtr katalityczny Dyson w sposób ciągły zatrzymuje i rozkłada cząsteczki formaldehydu1. Technologia Air Multiplier™ rozprowadza oczyszczone, nawilżone powietrze do całego pomieszczenia2 – orzeźwiając Cię wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Przydatne wskazówki dotyczące nawilżania powietrza

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania Dyson pozwalają osiągnąć pożądaną wilgotność automatycznie lub poprzez ręczne ustawienie. Uruchamiajac tryb Auto nie musisz sterować urządzeniem. W trybie ręcznym ekran LCD wskazuje, czy konieczne jest zwiększenie przepływu powietrza – co może pomóc w szybszym osiągnięciu żądanego poziomu wilgotności. Chcąc poprawić wydajność urządzenia, ustaw je z dala od przeciągów i wyłącz ogrzewanie lub klimatyzację.

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Dyson pracujący w pokoju

Technologia

 • Zbliżenie na ekran LCD

  Automatycznie wykrywa i raportuje

  Trzy, wbudowane czujniki stale analizują parametry jakości powietrza - urządzenie diagnozuje zanieczyszczenia na poziomie molekularnym, wyświetlając wyniki w czasie rzeczywistym na ekranie LCD.

 • Przekrój oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania, pokazujący filtr z węglem aktywnym i HEPA

  Wychwytuje gazy i ultradrobne cząsteczki

  Wychwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.3 Filtr z węglem aktywnym usuwa również zapachy i gazy, w tym Lotne Związki Organiczne5.

 • Niszczenie formaldehydu w filtrze katalitycznych

  Automatycznie niszczy formaldehyd

  Filtr katalityczny Dyson w sposób ciągły zatrzymuje i rozkłada cząsteczki formaldehydu na wodę i dwutlenek węgla1. Regeneruje się samoczynnie, dzięki czemu nigdy nie wymaga wymiany.

 • Zbliżenie czujnika półprzewodnikowego o długiej żywotności

  Precyzyjnie wykrywa formaldehyd

  Nasze najnowsze oczyszczacze wykorzystują czujnik półprzewodnikowy do wykrywania cząsteczek formaldehydu - 500 razy mniejszych niż 0,1 mikrometra. Zachowując precyzyjność przez cały okres żywotności urządzenia.

 • Zbliżenie zbiornika na wodę

  Niszczy potencjalnie szkodliwe bakterie

  Technologia Ultraviolet Cleanse wystawia każdą kroplę wody na działanie promieni UV o długości fali 275 nm, aby zapewnić higieniczne nawilżanie.

 • Schemat oczyszczacza z funkcją nawilżania Dyson ze strzałkami przepływu powietrza

  Tylko najnowsze oczyszczacze powietrza Dyson posiadają w pełni uszczelnioną filtrację HEPA H136

  Aby uniemożliwić powrót zanieczyszczonego powietrza do pomieszczenia, w naszym najnowszym oczyszczaczu nie tylko filtr jest uszczelniony zgodnie ze standardem HEPA H13, ale cała konstrukcja urządzenia6.

Wszystkie funkcje

 • Zdjęcie z lotu ptaka domu rodzinnego z pracującym oczyszczaczem z funkcją nawilżania Dyson

  Nawilża i rozprowadza oczyszczone powietrze

  Technologia Dyson Air Multiplier™ rozprowadza oczyszczone i nawilżone powietrze w całym pomieszczeniu2.

 • Matka i córka leżą na dywanie, a oczyszczacz z funkcją nawilżania Dyson je orzeźwia

  Orzeźwia Cię

  W cieplejsze dni urządzenie orzeźwi Cię strumieniem oczyszczonego, nawilżonego powietrza.

 • Zbliżenie na ekran telefonu z otwartą aplikacją Dyson Link, w tle oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Dyson

  Dane w czasie rzeczywistym

  Na bieżąco sprawdzaj i kontroluj jakość powietrza za pomocą aplikacji Dyson Link.7

 • Zbliżenie na ekran z uruchomionym trybem Auto

  Tryb Auto

  Stale monitoruje jakość powietrza, automatycznie dostosowując przepływ powietrza, aby osiągnąć i utrzymać najbardziej komfortowy poziom wilgotności.

 • Zbliżenie na zbiornik na wodę

  Ciągłe nawilżanie

  Wydajny system zarządzania wodą i 5-litrowy zbiornik zapewniają ciągłe nawilżanie do 36 godzin9 bez konieczności regularnego uzupełniania zbiornika.

 • Kobieta w łóżku obok oczyszczacza z funkcją nawilżania Dyson

  Tryb nocny

  W trybie nocnym, urządzenie monitoruje i oczyszcza powietrze przy użyciu najcichszych ustawień z przyciemnionym wyświetlaczem. Timer pozwala ustawić interwały użytkowania od 15 minut do 9 godzin.

 • Demonstracja trybu rozproszonego, z przepływem powietrza wychodzącym z tyłu urządzenia

  Tryb rozproszony

  Kieruje przepływ powietrza z tyłu urządzenia. Oczyszcza i nawilża bez efektu orzeźwienia.

 • Przepływ powietrza pokazujący kierunek trybu bryzy

  Tryb bryzy

  Unikalne algorytmy zmieniają przepływ powietrza, aby naśladować chłodną, orzeźwiającą bryzę.

 • Schemat oscylatorów

  Sterowanie przepływem powietrza

  Dwa oscylatory kierują przepływem powietrza – rozprowadzają powietrze każdy osobno lub jednocześnie, więc możesz wybrać różne tryby przepływu powietrza.

 • Zbliżenie zbiornika na wodę, pokazujące cykl głębokiego oczyszczania

  Cykl głębokiego czyszczenia

  Aktywuj cykl głębokiego oczyszczania jednym przyciskiem. Poprowadzi Cię przez prosty proces krok po kroku.

 • Kobieta wyjmująca filtr z urządzenia Dyson

  Szybka i łatwa wymiana filtra

  Filtr dwustopniowy jest łatwy w wymianie, a ekran LCD urządzenia oraz aplikacja Dyson Link poinformuje o stanie jego żywotności i konieczności wymiany.
  Filtr katalityczny nigdy nie będzie wymagał wymiany.

 • Logo ECARF

  Przetestowany pod kątem alergenów przez ECARF

  ECARF, jedna z wiodących światowych organizacji zajmujących się badaniami nad alergiami, przetestowała nasze oczyszczacze powietrza Dyson Purifier™ i zatwierdziła je jako przyjazne dla alergików.

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi Twojego oczyszczacza z funkcją nawilżania Dyson Purifier Humidify+Cool™ Formaldehyde PH04.

1,31 MB

Najczęściej zadawane pytania

Zaprojektowaliśmy nasz najnowszy oczyszczacz z funkcją nawilżania, aby był w pełni uszczelniony zgodnie ze standardem HEPA H136. Dodatkowo, automatyczny cykl głębokiego czyszczenia usuwa kamień z całego systemu wodnego urządzenia.

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde posiada wszystkie funkcje oferowane przez nasze zaawansowane oczyszczacze, ale idzie o krok dalej w wykrywaniu i niszczeniu formaldehydu1. Dodatkowy czujnik półprzewodnikowy precyzyjnie wykrywa formaldehyd, a nasz filtr katalityczny rozkłada go na dwie bezpieczniejsze cząsteczki - dwutlenek węgla i wodę.

Formaldehyd to zanieczyszczający gaz, składający się z węgla, wodoru i tlenu, powszechnie występujący w domach. Typowymi źródłami formaldehydu w Twoim domu mogą być: farby i lakiery, odświeżacze powietrza, materace, meble, środki czystości, dywany, płyty wiórowe i sklejka, sprzęt elektroniczny, zapachowe chusteczki do suszarki, zmywacz do paznokci, kulki naftalinowe, zabawki, kominki i piece opalane drewnem.

Twój oczyszczacz z funkcją nawilżania Dyson Pure Humidify+Cool™ Formaldehyde został zaprojektowany do oczyszczania i nawilżania pojedynczych pomieszczeń, dlatego powinien być używany tam, gdzie spędzasz większość czasu w domu. Ustawiając urządzenie, upewnij się, że ze wszystkich stron jest co najmniej kilka metrów wolnej przestrzeni, aby możliwa była efektywna cyrkulacja powietrza. Umieść oczyszczacz z dala od grzejników, przeciągów lub otworów wentylacyjnych, a podczas użytkowania wyłącz klimatyzację i zamknij drzwi i okna.

Tak. Oczyszczasz może pracować z włączoną jak i wyłączoną funkcją nawilżania.

To zależy od twardości używanej wody. W przypadku twardej wody, raz na miesiąc na ekranie wyświetlać się będzie informacja o konieczności przeprowadzenia tego cyklu. W przypadku miękkiej wody, informacja pojawi się rzadziej. Twardość wody w urządzeniu możesz ustawić poprzez aplikację Dyson Link.

Dyson Purifier Humidify+Cool™ Formaldehyde PH04 oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Recenzje

Ocena ogólna
5/5
Ocena:
5% of 5
Ocena:
5% of 5
Recenzja dodana 24/2/2022

doskonałe urządzenie, aby odetchnąć świerzym powietrzem we własnym "M".

Artur

Od jakiegoś czasu, aby poprawić stan zdrowia, potrzebowałem urządzenia, które sprawi, że powietrze w mieszkaniu będzie czyste i odpowiednio nawilżone.
Znalazłem, był to ...
Dowiedz się więcej
oczyszczacz Dyson z opcją nawilżania i chłodzenia. Pierwszy sprzęt kupiono mi do pracy, gdzie również stan powietrza dawał wiele do życzenia.
Najpierw postanowiłem sprawdzić je w domu. Trwało to 3 dni. Najbardziej utkwił mi w pamięci pierwszy wieczór, gdy wszedłem do sypialni po dwóch godzinach pracy DYSONA i poczułem zapach świeżego powietrza, a noc w tym otoczeniu była najlepiej przespaną odkąd pamiętam.
Tak zachwycił mnie ten efekt, że postanowiłem zainwestować w zdrowie rodziny i kupiłem własny oczyszczacz.
DYSONA polecam wszystkim, którzy mieszkają w centrum miasta i chcą po ciężkim dniu odetchnąć świerzym powietrzem przy ulubionym serialu z filiżanką herbaty.

Specyfikacje

 • Długość przewodu 1,8 m
 • Filtrowanie HEPA H13
 • Szerokość obręczy 220 mm
 • Wysokość całkowita 923 mm
 • Moc (Wat) 45 W
 • Strumień powietrza 1260 m3/h
 • Strumień powietrza 350 l/s
alt
 • Waga 8,2 kg
 • Średnica podstawy 312 mm
 • FIltr HEPA H13

Wybierz model

Najnowsza technologia
Ocena:
5% of 5
 • Automatycznie wykrywa, wychwytuje i zatrzymuje zanieczyszczenia. Wykrywa i niszczy formaldehyd
 • W pełni uszczelniona filtracja HEPA H13
 • Usuwa 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 µm
 • Oczyszcza i higienicznie nawilża całe pomieszczenie, wentyluje przy pomocy silnego strumienia powietrza
 • Technologia Ultraviolet Cleanse usuwa 99,9% bakterii w zbiorniku z wodą
 • Sterowanie przy pomocy ekranu, pilota lub aplikacji Dyson Link
 • Oryginalny filtr HEPA+Carbon

  Wychwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 µm oraz zapachy i gazy, w tym LZO

 • Pilot zdalnego sterowania

  Wygodne przechowywanie na urządzeniu

produkt jest obecnie niedostępny
3 799,00 zł

Powiadom mnie

Niestety, produkt jest obecnie niedostępny w magazynie. Pozostaw adres email, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności produktu. Jeżeli nie wyraziłeś(aś) wcześniej zgody na komunikaty marketingowe od firmy Dyson, na podany adres email wysłane zostanie jedynie powiadomienie o ponownej dostępności wybranego produktu.

Please leave this blank
Please do not change this field

1Niezależne badania całego urządzenia w oparciu o testowanie GB/T 18801-2015 skumulowanej masy czystego formaldehydu z ciągłym wtryskiem, aż do osiągnięcia plateau formaldehydowego CADR. W praktyce wyniki mogą się różnić.
2Zbadano pod kątem wydajności oczyszczania w pokoju 81 m3. Zbadano pod kątem wydajności nawilżania w pokoju 41 m3.
3Sprawdzono pod kątem skuteczności filtracji cząsteczek o wielkości 0,1 mikrometra (EN1822).
4Przetestowany w niezależnym laboratorium: wirus grypy A (H1N1) w postaci aerozolu w komorze badawczej i stężenie w powietrzu obserwowane przez 60 minut przy ustawieniu maksymalnej prędkości urządzenia. Oczyszczacz Dyson osiągnął skuteczność 99%. Rzeczywista skuteczność może się różnić.
5Efektywność przechwytywania gazów może być różna.
6Skuteczność systemu filtracji H13 HEPA produktów Dyson pod kątem MPPS osiągnęła poziom 99,95% zgodnie z normą EN1822, w porównaniu z oczyszczaczami innych marek [od marca 2020 r.]. Testowano skuteczność filtracji cząstek przez olej DEHS, określony w normie EN1822, w komorze określonej w ASTM F3150, badania przeprowadzono przy maksymalnych ustawieniach w IBR US.
7Uruchomienie aplikacji wymaga urządzenia, połączenia Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz lub danych mobilnych, obsługi Bluetooth 4.0 oraz iOS w wersji 10 lub Androida w wersji 5 (lub wyższej). Mogą obowiązywać standardowe opłaty za dane i wiadomości.
9Zbadano przy prędkości przepływu powietrza '1'.