Pożegnaj tradycyjne odkurzacze przewodowe

Bezprzewodowa technologia

Nowy sposób odkurzania. Odpowiedni do sprzątania od podłogi aż po sufit.

Odkurzacze cylindryczne

Cyklony Dyson wychwytują więcej kurzu niż jakiekolwiek inne cyklony.

Nasza droga do sukcesu

 • Żadnych worków ani filtrów. Żadnych dodatkowych kosztów.

  Żadnych wymiennych worków i filtrów. Żadnych dodatkowych kosztów.

  Inne odkurzacze są zaprojektowane w taki sposób, by wymieniać materiały eksploatacyjne, dzięki czemu ich producenci mogą czerpać zyski ze sprzedaży wymiennych worków i filtrów. Odkurzacze Dyson nie korzystają z worków i posiadają filtry typu lifetime. Żadnych materiałów eksploatacyjnych - żadnych dodatkowych kosztów.

 • Zaprojektowany i przetestowany tak aby przetrwał 10 lat użytkowania

  Zaprojektowany i przetestowany tak aby przetrwał cały okres żywotności

  Urządzenia Dyson wykonujemy z poliwęglanu ABS - materiału używanego do produkcji tarczy i kasków ochronnych. Są bardo wytrzymałe - testowaliśmy je łącznie przez 50 tysięcy godzin oraz poddaliśmy je 500 indywidualnym testom. Wszystko po to, aby upewnić się że wytrzymają przez cały okres swojej żywotności.

 • Patent Dyson oznacza wydajność Dyson

  Opatentowane urządzenia Dyson oznaczają najwyższą wydajność Dyson

  Inne urządzenia mogą wyglądać podobnie do odkurzaczy Dyson, ale nie działają w taki sam sposób. Nasza technologia jest chroniona przez ponad 1900 patentów na całym świecie. Jednak nie chodzi wyłącznie o ochronę naszych pomysłów. Liczy się także zapewnienie, że kiedy kupujesz urządzenie Dyson otrzymasz produkt, którego oczekujesz.

 • 5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji na części, serwis i transport

  Nasze odkurzacze cylindryczne posiadają 5-cio letnią gwarancję, a odkurzacze bezprzewodowe objęte są 2-letnią gwarancją na części i serwis. Jeśli twój odkurzacz będzie wymagał naprawy, odbierzemy go, naprawimy i odeślemy pod wskazany adres.

 • Wytrzymały i wydajny

  Efektywny proces projektowania - mniej zużytych materiałów i mniej odpadów.

  Urządzenia Dyson są wytrzymałe, ale są również efektywnie zaprojektowane. Zawsze staramy się zużywać jak najmniejszą ilość materiałów, jednocześnie wykorzystując coraz lepsze komponenty - wysoka jakość i mniejsze zużycie.

 • Wsparcie Dyson

  Wsparcie dystrybutora Dyson w Polsce

  Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej na temat urządzeń marki Dyson. Chętnie odpowiemy na pytania - wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail.

;