Odkurzacz Dyson Cyclone V10™: Technologia

Technologii

Pionierskie technologie.

Free delivery

Darmowa dostawa

2 year guarantee

2 lata darmowej gwarancji

Silnik cyfrowy Dyson V10

Najmniejszy i najlżejszy, a przy tym najmocniejszy silnik do odkurzacza wyprodukowany przez firmę Dyson. Jego ceramiczny wał utwardza się w temperaturze 1600°C, dzięki czemu jest trzy razy bardziej wytrzymały od stali pomimo o połowę mniejszego ciężaru właściwego. Dzięki przesunięciu wirnika z przodu do tyłu silnika przepływ osiowy zaciąga chłodniejsze powietrze, obniżając temperaturę i umożliwiając pracę silnika z prędkością do 125 000 obr./min. A to z kolei wytwarza moc ssania odkurzacza przewodowego.¹

¹Zastrzeżenie: ¹Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

Międzynarodowych patentów chroniących technologie Dyson Cyclone V10™.

Siła przeciążenia wytwarzana w każdym z 14 cyklonów.

Warstw cienkiej jak papier stali warstwowej tworzą pola magnetyczne, które obracają silnikiem.

„Firmę Dyson wyróżnia innowacyjność.
Cyklony generujące przeciążenie o wartości 79 000g, aby odseparować kurz. Pionierskie silniki cyfrowe o mniejszych wymiarach, ale większej szybkości i mocy. To nasza obsesja. Dlatego właśnie nic nie może się równać z działaniem odkurzacza Dyson.“

James Dyson - Inżynier

14 cyklonów.

Odkurzacz generuje siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a nawet bakterie. Koncentryczne ustawienie każdego z 14 cyklonów wokół osi środkowej urządzenia umożliwia wydajny przepływ powietrza. Kiedy cyklon się zwęża, prędkość powietrza zwiększa się z 45 mph na 120 mph, tworząc siły odśrodkowe, zbierające drobne cząsteczki.

7-ogniwowa bateria o dużej gęstości energii

Litowo-jonowa bateria odkurzacza Dyson Cyclone V10™ posiada o jedno ogniwo więcej niż w modelu Dyson V8™, dzięki czemu dostarcza wyższe napięcie i większą moc. Ponieważ każda z siedmiu wysoko wydajnych katod niklowo-kobaltowo-aluminiowych jest mniejsza, waga nie ulega zmianie. Wbudowana diagnostyka systemu oparta na diodach LED i czujniki wysokości pozwalają urządzeniu na automatyczną optymalizację mocy głowicy czyszczącej. Tym samym moc ssania pozostaje niezmienna.

Free delivery

Darmowa dostawa

2 year guarantee

2 lata darmowej gwarancji

Konfiguracja liniowa.

Precyzyjne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu pozwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu. Takie rozwiązanie, w połączeniu z mocniejszym silnikiem cyfrowym Dyson V10, zwiększa moc ssania o 20% w porównaniu z odkurzaczem Dyson V8™.

Dyson V8™

Dyson Cyclone V10™

Filtracja całego systemu.

Dzięki hermetycznej uszczelce wokół zespołu cyklonów i gumowej uszczelce wokół zaawansowanego filtra cały system jest całkowicie szczelny, co zapobiega ponownemu przedostawaniu się pyłu, alergenów i bakterii do powietrza. Oznacza to, że odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wyrzuca powietrze czystsze od tego, którym oddychasz. 3 Filtry przed i zasilnikowe połączono w jeden moduł, aby ułatwić konserwację.

³Urządzenie testowane zgodnie z EN 60312-1 5.11. Testowane w trybie MAX.

Konstrukcja zapewnia ochronę akustyczną.

Aerodynamiczna obudowa silnika reguluje ścieżki przepływu powietrza wokół silnika, ograniczając hałas wywoływany turbulencjami. Połączono to z materiałem akustycznym, który absorbuje drgania, filtrem zasilnikowym, który tłumi hałas, oraz ekranem akustycznym, który dodatkowo ogranicza jego poziom, blokując dostęp do źródła dźwięku.

Dyson V10 Features

 

Bezprzewodowe odkurzacze Dyson V10™:

Dyson V8 Absolute

2 elektroszczotki
4 akcesoria

Dyson V10 Absolute

2 elektroszczotki
4 akcesoria
+ 4 akcesoria
w prezencie

Dyson V10 Motorhead

1 elektroszczotka
2 akcesoria

Dyson V10 Animal

1 elektroszczotka
4 akcesoria

Dyson V10 Fluffy

1 elektroszczotka
4 akcesoria

*Podany czas działania dotyczy trybu ssania 1 z dołączoną niezmotoryzowaną szczotką

;