Skip navigation

Rozpoznawanie podrobionej technologii i stron internetowych Dyson

Jeśli podejrzewasz, że napotkałeś fałszywą stronę internetową Dyson lub fałszywą technologię Dyson, tutaj znajdziesz wskazówki oraz wsparcie.

Wskazówki i wsparcie

Fałszywi sprzedawcy podrabiają technologię, której opracowanie i rygorystyczne testy mogą zająć lata. W Dyson wiemy, że istnieją podrobione wersje niewielkiej liczby naszych urządzeń. Nie zostały one przetestowane zgodnie z przyjętymi wysokimi standardami bezpieczeństwa Dyson, więc ich użycie może nie być bezpieczne. Istnieją również fałszywe strony internetowe udające autentyczne strony firmy Dyson. Dyson wykazuje podejście zerowej tolerancji wobec podróbek i każdego, kto udaje firmę Dyson, ale ich identyfikacja i zajęcie się nimi może zająć trochę czasu, więc prosimy o czujność..

Otrzymałem urządzenie Dyson i podejrzewam, że jest to podróbka. Co mam zrobić?

Najlepszym sposobem na upewnienie się, że kupiłeś oryginalną technologię Dyson, jest sprawdzenie, czy kupiłeś ją z oficjalnej strony internetowej Dyson, w jednym z naszych oficjalnych sklepów Dyson lub od autoryzowanego partnera handlowego. Jeśli nie masz pewności, czy otrzymane urządzenie jest oryginalną technologią Dyson, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Dyson, który udzieli ci wskazówek.

Jeśli uważasz, że otrzymałeś podrobione urządzenie, które nie pochodzi od firmy Dyson, niestety nie możemy go serwisować ani też zapewnić zwrotu pieniędzy bądź wymiany. Zachęcamy do żądania zwrotu pieniędzy od dostawcy, operatora płatności (np. PayPal) lub wystawcy karty kredytowej. Firma Dyson może ci pomóc, dostarczając pismo potwierdzające, że urządzenie jest podrobione, bądź że strona internetowa, na której je kupiłeś, nie jest oficjalną stroną internetową Dyson. Jeśli to pomoże, skontaktuj się z nami.

Widziałem witrynę lub reklamę oferującą sprzedaż przecenionych urządzeń Dyson. Czy jest autentyczna?

Zdajemy sobie sprawę z licznych fałszywych witryn, które udają oryginalne strony Dyson i oferują technologię Dyson, często po obniżonych cenach. Strony te mogą dostarczać urządzenia podrobione lub jakiekolwiek inne, bądź w ogóle nic nie dostarczać. Nie możemy uwierzytelnić technologii Dyson ani strony internetowej przed zakupem. Aby uniknąć rozczarowań, kupuj bezpośrednio przez oficjalną stronę Dyson.pl. Podobnie jak w przypadku wszystkich zakupów online, należy zachować ostrożność i kupować towary tylko na zaufanych, bezpiecznych stronach internetowych. Dobrym punktem wyjścia jest sprawdzanie, czy URL strony to Dyson.pl Aby uzyskać dodatkowe wsparcie lub porady, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Dyson.

Fałszywe strony są zazwyczaj promowane za pomocą reklam w mediach społecznościowych, takich jak Instagram lub Facebook. Takie fałszywe reklamy i posty sponsorowane zwykle wykorzystują oryginalne zdjęcia lub filmy Dyson, aby przekonać klientów, że są autentyczne i mogą zaoferować znaczną zniżkę. Często zawierają linki prowadzące bezpośrednio do fałszywej witryny. Oficjalne reklamy Dyson w mediach społecznościowych przekierują Cię na Dyson.pl, umożliwiając zakup technologii Dyson przez oficjalną stronę.

Co Dyson robi w sprawie podrobionych technologii i stron internetowych?

Jako globalna firma technologiczna Dyson angażuje się w opracowywanie wydajnych i niezawodnych urządzeń wysokiej jakości oraz zapewnianie konsumentom prostych i bezpiecznych zakupów online. Firma Dyson dysponuje programami służącymi do identyfikowania i usuwania fałszywych stron internetowych oraz reklam podrobionych urządzeń i podejmuje zdecydowane działania przeciwko każdemu, kto sprzedaje podróbki.