Akumulator do Dyson V11

Oryginalny, wymienny akumulator do odkurzacza Dyson V11™.

Akumulator kompatybiliny wyłącznie z odkurzaczem Dyson V11™ (model 2019). Akumulator nie jest kompatybilny z najnowszą wersją Dyson V11™ (model 2020), który posiada funkcję wymiany akumulatora click-in.

produkt jest obecnie niedostępny
849,00 zł
Powiadom mnie

Powiadom mnie

Niestety, produkt jest obecnie niedostępny w magazynie. Pozostaw adres email, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności produktu. Jeżeli nie wyraziłeś(aś) wcześniej zgody na komunikaty marketingowe od firmy Dyson, na podany adres email wysłane zostanie jedynie powiadomienie o ponownej dostępności wybranego produktu.

Please leave this blank
Please do not change this field
alt

Wybierz odpowiedni typ akumulatora

Należy pamiętać, że odkurzacze Dyson V11™ używają dwóch rodzajów akumulatorów. Niektóre modele używają akumulatora typu "click-in", podczas gdy inne używają akumulatora wkręcanego.

Ważne jest, aby zrozumieć, jakiego akumulatora wymaga Twój odkurzacz Dyson V11™. Różnica będzie widoczna w miejscu styku uchwytu odkurzacza z akumulatorem. Jeżeli w tym miejscu jest duży czerwony przycisk, który zwalnia baterię, oznacza to, że urządzenie będzie potrzebować akumulatora typu "click in". Jeśli jest inaczej, odpowiedni będzie akumulator wkręcany.

zbliżenie na odkurzacz Dyson V10 i jego akumulator

Jak wymienić wkręcany akumulator w Twoim odkurzaczu Dyson V11™