Skip navigation

Poradnik | 7 grudnia 2023

Pomysły na świąteczne prezenty dla miłośników stylizacji włosów od Dyson na 2023

Sezon świąteczny jest tuż za rogiem i nadszedł czas, aby zacząć myśleć o idealnych prezentach dla swoich bliskich. Zapoznaj się z naszą ofertą pomysłów na prezenty do stylizacji włosów, w tym limitowane wersje kolorystyczne oraz ekskluzywne zestawy upominkowe.

Limitowane wersje kolorystyczne

Od nietuzinkowego błękitu pruskiego po odważną kolorystykę Ceramic Pop, nasze ekskluzywne wersje kolorystyczne zostały zaprojektowane, aby się wyróżniać. Wyjątkowe edycje produktów do stylizacji włosów urozmaicają doświadczenie stylizacji i stanowią niezapomniany prezent.

Nasza tegoroczna edycja specjalna to Niebieski/Pudrowy Róż — połączenie żywego błękitu i delikatnego, bladego różu. Kombinacja kolorów, która dopełnia przygotowania do świątecznych spotkań, ale i zachęca do stylizacji włosów na co dzień.

Oprócz limitowanych wersji kolorystycznych, w niektórych sklepach Dyson możesz skorzystać z możliwości spersonalizowania prezentu związanego ze stylizacją włosów. Dobierz kombinację kolorów do gustu i preferencji ukochanej osoby — zapewniając, że prezent idealnie wpasuje się w estetykę osoby obdarowanej.

Nasze edycje kolorystyczne to historia ciągłego dążenia do innowacji i efekt niezliczonych eksperymentów w wykonaniu inżynierów Dyson ds. kolorów, materiałów i wykończeń.

Suszarko-lokówka Dyson Airwrap™

Suszarko-lokówka Dyson Airwrap™ nadaje się zarówno do długich, jak i krótkich włosów, umożliwiając ich suszenie, kręcenie, modelowanie, wygładzanie oraz ukrywanie puszących się włosów. W zestawie znajduje się 6 końcówek przeznaczonych do różnych technik stylizacji i rodzajów włosów. Urządzenie zapewnia łatwiejszą stylizację, jednocześnie chroniąc włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Podobnie jak wszystkie urządzenia Dyson, suszarko-lokówka Dyson Airwrap™ jest napędzana zaawansowanym silnikiem, który generuje silny, skoncentrowany strumień powietrza, wytwarzając wzmocniony efekt Coandy. To aerodynamiczne zjawisko wykorzystuje przepływ powietrza do przyciągania i owijania włosów wokół końcówek cylindrycznych i szczotek.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic™

Podaruj szybkie suszenie i precyzyjną stylizację dzięki suszarce do włosów Dyson Supersonic™ – najczęściej nagradzanej suszarce do włosów.¹ Rygorystycznie testowane na różnych rodzajach włosów, urządzenie jest wyposażone w 5 magnetycznych końcówek do stylizacji, w tym końcówkę do puszących się i niesfornych włosów w celu uzyskania gładkich, prostych fryzur, koncentrator do stylizacji oraz dyfuzor do zdefiniowanych loków i fal.

W przeciwieństwie do innych urządzeń suszarka do włosów Dyson Supersonic™ mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę. Dzięki temu chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi i pomaga zachować ich blask i zdrowy wygląd.

Spersonalizuj swoją suszarkę Dyson Supersonic™

Końcówki Dyson Supersonic™ odpowiadają na indywidualne potrzeby stylizacyjne i rodzaje włosów. Dyfuzor, przeznaczony do włosów falowanych i kręconych, minimalizuje puszenie się włosów i odwzorowuje naturalny sposób suszenia. Dla tych, którzy szukają gładkich fryzur, końcówka do puszących się i niesfornych włosów ukrywa pasma z tendencją do puszenia się, zapewniając fryzurze gładkie i lśniące wykończenie.

Jeśli szukasz podstawowych funkcji, nowa wersja suszarki do włosów Dyson Supersonic™ Origin w kolorze Czerń/Nikiel ma w zestawie najpopularniejszą końcówkę — koncentrator do stylizacji. Teraz w zestawie otrzymasz etui do przechowywania suszarki o wartości 300 zł w prezencie.

¹Na podstawie rocznych nagród dla suszarek do włosów przyznawanych przez 20 największych wydawców w Wielkiej Brytanii od stycznia 2021 r. do kwietnia 2023 r.

Prostownico-lokówka Corrale™

Wykorzystując pionierską technologię Dyson, prostownico-lokówka Dyson Corrale™ redukuje uszkodzenia włosów spowodowane nadmierną temperaturą.² Zredukowanie temperatury w konwencjonalnej prostownicy do włosów może zmniejszyć uszkodzenia, ale wpływa również negatywnie na efekty stylizacji. Nasze elastyczne płytki starannie zbierając pasmo włosów, pozwalają osiągnąć ten sam styl przy mniejszej ilości ciepła. Bezprzewodowa i wszechstronna prostownica Dyson Corrale™ ładuje się do pełna w zaledwie 70 minut.

Bez względu na preferowaną stylizację, prostownico-lokówka Dyson Corrale™ pozwala uzyskać najmodniejsze fryzury — od sprężystych, pełnych objętości loków po proste i lśniące włosy.

²Uszkodzenie termiczne mierzone jest na podstawie wytrzymałości włosów, podczas tworzenia identycznych stylizacji. Przetestowano na elastycznych płytkach w porównaniu do płytek sztywnych.

Dodatkowe końcówki oraz akcesoria

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, posiada już urządzenie do stylizacji włosów Dyson, może docenić nowe końcówki lub dodatkowe akcesoria zaprojektowane przez Dyson.

Końcówki do stylizacji

Niektóre końcówki do urządzeń do stylizacji włosów Dyson można kupić pojedynczo na naszej stronie internetowej, które są w pełni kompatybilne ze starszymi wersjami naszej technologii.

Akcesoria

Akcesoria do stylizacji włosów Dyson są również przemyślanym prezentem. Nasze zaprojektowane przez Dyson standy starannie eksponują suszarkę do włosów Dyson Supersonic™, podczas gdy nasze miękkie, odporne na temperaturę etui podróżne wygodnie przechowują Dyson Airwrap™ lub Dyson Corrale™ – idealne do stylizacji w podróży lub poprawek fryzur podczas ważnych uroczystości.

Znajdź odpowiednie urządzenie do stylizacji włosów Dyson

Nasi inżynierowie testują i badają wszystkie rodzaje włosów w naszych laboratoriach, a lata badań pozwoliły nam opracować pionierską technologię dla każdego rodzaju włosów.

Wybierając urządzenie do stylizacji włosów jako prezent, ważne jest, aby dopasować rodzaj włosów i potrzeby stylizacyjne obdarowanej osoby do naszej technologii pielęgnacji włosów. Znajdź odpowiednie urządzenie do stylizacji włosów Dyson, korzystając z naszego narzędzia „Pomóż mi wybrać”.

Niezależnie od tego, na jaką technologię i kolorystykę się zdecydujesz, prezent od Dyson wywrze niezapomniane wrażenie.

Odkryj gamę urządzeń do stylizacji włosów Dyson

Prostownico-lokówka Dyson Corrale, multistyler Dyson Airwrap oraz suszarka do włosów Dyson Supersonic w różnych wersjach kolorystycznych.

Podaruj najnowszą technologię Dyson na święta

Sprawdź ekskluzywne oferty oraz limitowane wersje kolorystyczne.

Urządzenia Dyson w otoczeniu pudełek prezentowych

Newsroom Dyson

Najnowsze wieści ze świata Dyson

Social media

Instagram: @dyson_pl, @dyson, @dysonbeauty
YouTube: youtube.com/dyson
Facebook: facebook.com/dyson
Twitter: @dyson
LinkedIn: Dyson