Odkryj technologie Dyson poprzez wideoczat.

Teraz możesz wypróbować technologie Dyson bezpośrednio z domu za pomocą wideoczatu. Wystarczy kliknąć na wyskakujące okienko, które zaprasza do demonstracji na żywo urządzeń Dyson. Wyskakujące okienko pojawi się tylko wtedy, gdy Ekspert Dyson będzie dostępny.

Funkcja rozmowy wideo możliwa jest wyłącznie na komputerach stacjonarnych i laptopach, na których zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome. Aby rozpocząć rozmowę wideo, należy zaakceptować komunikat, który pojawi się w lewym górnym rogu przeglądarki, który umożliwi połączenie do kamery urządzenia i rozmowę z Ekspertem Dyson.

Aby porozmawiać z Ekspertem nie potrzebujesz uruchamiać swojej kamery. Rozmowę możesz przeprowadzić wyłącznie głosowo lub poprzez chat, nie tracąc możliwości zobaczenia prezentacji produktów Dyson na żywo.

  • Spersonalizowane porady od naszych Ekspertów Dyson - wystarczy jedno kliknięcie.

    Jeśli potrzebujesz sugestii i porad dotyczących Twojego urządzenia lub jeśli szukasz wsparcia przy doborze właściwej technologii do Twoich potrzeb, Eksperci Dyson są dostępni dla Ciebie za pośrednictwem wideoczatu.

  • Jak rozpocząć widoczat.

    Aby rozpocząć wideoczat, wystarczy kliknąć na okienko wyskakujące, które pojawi się, gdy Ekspert Dyson będzie dostępny. Usługa jest aktywna od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 18:00