Skip navigation
Dyson Purifier Cool Formaldehyde logo

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde
oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora

Chłodne, oczyszczone powietrze dla Twojej firmy z oczyszczaczami powietrza Dyson.

 • Wyłapuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu, alergeny, wirusy H1N1.1
 • Usuwa 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.2
 • Nieustannie wykrywa i eliminuje formaldehyd.3

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde wentylator stojący

Filtracja

Wyłapuje i eliminuje zaawansowanym systemem filtracji HEPA

W tym oczyszczaczu Dyson, w pełni szczelny filtr HEPA i filtry z aktywnym węglem eliminują gazy oraz 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.2 Unikalny filtr katalityczny nieustannie eliminuje formaldehyd.3

Rozbudowana grafika pokazująca trzy fazy filtracji

Oczyszczacze powietrza Dyson eliminują powszechne zanieczyszczenia z pomieszczeń biurowych

 • Cząsteczka formaldehydu

  Formaldehyd

  Farby, lakiery i drukarki

 • Cząsteczka benzenu

  Benzen i lotne związki organiczne

  Ruch uliczny, materiały budowlane i meble

 • Cząsteczka dwutlenku azotu

  Dwutlenek azotu

  Ruch uliczny, tytoń i ogrzewanie

 • Cząsteczka gazu

  Zapachy

  Dym i opary kuchenne

 • Pyłki

  PM10

  Pyłki i alergeny

 • Bakterie

  PM5,0

  Bakterie

 • Cząstka PM2,5

  PM2,5

  Emisje przemysłowe

 • Cząstki PM0,1

  PM0,1

  Drobne cząstki

Cyrkulacja powietrza

Wydajna cyrkulacja powietrza oczyszcza przestrzeń 81 m3 4

Oczyszczacze powietrza Dyson nie pogarszają przepływu powietrza w trakcie procesu oczyszczania. Łącząc zaawansowane filtrowanie z technologią Air Multiplier™ generują wydajną cyrkulację powietrza wciągając zanieczyszczenia i rozprowadzając ponad 290 litrów na sekundę oczyszczonego powietrza w salach konferencyjnych, pokojach hotelowych czy salach lekcyjnych.

Oczyszczacz Dyson rozprowadza oczyszczone powietrze w pokoju hotelowym

Testy Dyson przekraczają standardy przemysłowe (CADR)

Inżynierowie Dyson opracowali test POLAR, rzucając wyzwanie standardowemu testowi przemysłowemu - mierząc filtrację, wykrywanie i cyrkulację powietrza, aby upewnić się, że całe pomieszczenie jest dokładnie oczyszczone.

 • Grafika pokazująca metodę sprawdzania cyrkulacji powietrza w teście CADR

  CADR nie jest miarą wydajności oczyszczania w pomieszczeniu o wielkości 28,5 m³

  Dodatkowy wentylator zwiększa cyrkulację powietrza. Tylko jeden czujnik mierzy jakość powierza.

 • Grafika pokazująca metodę sprawdzania cyrkulacji powietrza w teście POLAR

  Test Dyson POLAR mierzy poziom oczyszczenia w pomieszczeniu o wielkości aż 81 m³.

  Brak dodatkowych wentylatorów. Dziewięć różnych czujników równomiernie mierzy jakość powietrza w całym pomieszczeniu.

Kluczowa technologia

 • Obraz pokazujący w pełni szczelny oczyszczacz

  W pełni szczelny system filtracji zgodnie z klasą HEPA H135

  Nasz w pełni szczelny system filtracji i przepływ powietrza zapewnia 3 etapy oczyszczania. Oznacza to, że masz pewność, że wszystkie wyłapane zanieczyszczenia pozostają wewnątrz urządzenia.

 • Zbliżenie na filtr katalityczny eliminujący formaldehyd

  Nieustannie eliminuje formaldehyd3

  Formaldehyd to gaz, którego źródłem mogą być meble i podłogi. Katalityczny filtr Dyson nieustannie przekształca go w wodę i CO2 – i nigdy nie musi być wymieniany.

 • Zbliżenie na ekran LCD, który wykrywa zanieczyszczenia i pokazuje jakość powietrza

  Automatyczne wykrywanie i raportowanie

  Wykrywa cząstki, formaldehyd i inne gazy, pokazując w czasie rzeczywistym raporty na ekranie LCD oraz w aplikacji Dyson Link6. W trybie Auto automatycznie reaguje – oczyszcza tylko gdy to potrzebne.

Dodatkowe funkcje

 • Osoba zmieniająca filtr w oczyszczaczu Dyson

  Łatwa wymiana filtra

  Wymiana filtra HEPA i węglowego jest szybka i prosta. Filtr należy wymienić po pojawieniu się na ekranie LCD każdego urządzenia lub w aplikacji Dyson Link automatycznego powiadomienia o konieczności wymiany. Filtra katalitycznego nigdy nie trzeba wymieniać.

 • Zbliżenie na ekran LCD w trybie Auto

  Bezproblemowy tryb Auto

  Automatycznie wykrywa i eliminuje zanieczyszczenia, zwiększając przepływ powietrza, gdy to potrzebne. Optymalne oczyszczenie i wydajność.

 • Oczyszczacz Dyson pracujący w cichym otoczeniu

  O 20% cichszy od poprzedniego modelu

  Zaprojektowany z uwzględnieniem zasad akustyki. Zmniejszenie wibracji sprawia, że jest o 20% cichszy od poprzedniego modelu.

 • Zbliżenie na aplikację Dyson Link na telefonie

  Inteligentna technologia

  Monitoruj i planuj oczyszczanie powietrza w każdym miejscu z aplikacją Dyson Link6. Zarządzaj, bez użycia rąk, za pomocą kompatybilnych usług głosowych.7

 • Łagodny strumień powietrza rozprowadzany przez tylną część urządzenia

  Tryb rozproszony

  Rozprowadza powietrze przez tylną część urządzenia. Oczyszcza powietrze i nie kieruje podmuchu bezpośrednio na Ciebie.

 • Osoba spokojnie śpiąca w pokoju hotelowym oczyszczanym przez urządzenie Dyson

  Tryb nocny

  Idealny do miejsc pracy i pokoi hotelowych. Monitoruje i oczyszcza powietrze pracując niezwykle cicho z przygaszonym ekranem.

Specyfikacje

 • Oscylacja/Kąt pracy:
  350°


  Przewidywany okres pracy filtra:
  1 rok dla filtru HEPA i węglowego8
  Pobór mocy w trybie czuwania:
  < 0,5 W
  Wielkość pomieszczenia:
  81 m³ (według POLAR)
  Głośność:
  59,8 dB9

 • Długość przewodu:
  1,8 m


  Długość:
  220 mm
  Szerokość:
  220 mm
  Wysokość:
  1050 mm
  Waga:
  4.85 kg

 • Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde wentylator stojący widok z przodu i z boku

Przydatne dokumenty

Często zadawane pytania

Eksperci firmy Dyson dokładają wszelkich starań, aby lepiej zrozumieć otoczenie w Twojej firmy. Doradzą, które oczyszczacze będą najlepsze dla Twojej przestrzeni i budżetu oraz poinformują o nowościach w ofercie.

Katalityczny filtr eliminujący formaldehyd nigdy nie musi być wymieniany. Rekomendujemy wymianę filtra HEPA i filtra węglowego co 12 miesięcy (przy założeniu użytkowania 12 godzin dziennie) - może się to zmieniać w zależności od częstotliwości użytkowania i poziomu zanieczyszczeń. Informacja o konieczności wymiany filtra pojawi się w aplikacji Dyson Link6 lub na ekranie LCD.

Nie, w przeciwieństwie do standardowych filtrów, które trzeba wymieniać, czyścić i suszyć co miesiąc, nasz filtr tego nie wymaga. Wymiana naszego filtra jest szybka i prosta - będziesz wiedział, kiedy to zrobić, dzięki aplikacji Dyson Link6 lub ekranowi LCD. Zwróć uwagę, że filtr katalityczny nigdy nie musi być wymieniany.

Tak, jedno konto w aplikacji Dyson Link może kontrolować nawet 15 oczyszczaczy lub też nieograniczona liczba użytkowników może kontrolować jeden oczyszczacz. Oczyszczacz będzie wybierał najnowsze ustawienia. Przykładowo, jeśli więcej niż jedna osoba aktualizowała harmonogram, oczyszczacz powietrza użyje najnowszą wprowadzoną zmianę.

Dyson Purifier Cool Formaldehyde logo

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde
oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde wentylator stojący

Dlaczego warto wybrać Dyson dla biznesu

1 Urządzenie przetestowane w niezależnym laboratorium Airmid w Irlandii w komorze testowej 28,5 m³, w temperaturze 20±3°C z wilgotnością względną 50±5%. Do komory wprowadzono aerozole grypy typu A (H1N1) i testowano stężenie w powietrzu w czasie 60 minut i przy maksymalnej prędkości podmuchu. Wynik testu był na poziomie 99% skuteczności. Jednakże rzeczywista skuteczność może różnić się w zależności od jakości powietrza w pomieszczeniu oraz prędkości podmuchu powietrza. Testy przeprowadzono tylko na grypę typu A (H1N1).
2 Przetestowano pod kątem skuteczności filtracji cząsteczek o wielkości 0,1 mikrometra (EN1822, ISO 29463). Stopień wyłapywania gazów może się różnić.
3 Urządzenie przetestował niezależny zewnętrzny podmiot, zgodnie z normą GB/T 18801-2018 skumulowanego badania czystej masy formaldehydu przy ciągłym podawaniu go aż do osiągnięcia odpowiedniego poziomu CADR. W rzeczywistości wyniki mogą różnić się.
4 Ustawienia maksymalne. Zbadano pod kątem rozprowadzania powietrza (DTM 801) i wydajności oczyszczania w pomieszczeniu 81 m3 (TM-003711)
5 Test cząstki za pomocą DEHS według normy EN1822 w komorze zgodnie z ASTM F3150. Testowane przy maksymalnych ustawieniach przez IBR US, wydajność całkowita urządzenia powyżej 99,95%.
6 Wymaga urządzenia zgodnego z aplikacją, połączenia z siecią Wi-Fi lub transmisji danych, obsługi interfejsu Bluetooth 4.0 oraz systemu operacyjnego iOS 10, Android 5 lub nowszej wersji jednego z powyższych. Mogą obowiązywać standardowe opłaty za transmisję danych i wiadomości. Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth. SIG, Inc. i wszelkie wykorzystywanie tych znaków przez firmę Dyson odbywa się na podstawie licencji.
7 Informacje na temat kompatybilnych usług głosowych można znaleźć w aplikacji Dyson Link. Apple, logo Apple i Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Google Play, logo Google Play, Google Assistant są znakami towarowymi firmy Google Inc. Amazon Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy amazon.com, Inc. lub jej podmiotów powiązanych.
8 W oparciu o 12 godzin użytkowania dziennie. Przewidywany czas pracy filtra różni się w zależności od poziomu zanieczyszczeń.
9 Przy maksymalnym natężeniu przepływu w trybie oczyszczania.

Dowiedz się więcej o oczyszczaczach powietrza Dyson

Oczyszczacze powietrza Dyson