Skip navigation

Przyszłość inżynierii

Akceptacja odpowiedzialności

Nowe pokolenie

Inżynieria to dla nas wszystko. Całkowicie się poświęcamy, aby zmieniać ludzkie życia, a nasze przełomowe pomysły rozwiązują problemy, które inni wolą ignorować. Poza identyfikacją problemów przyszłości, angażujemy się w inspirowanie i szkolenie inżynierów, którzy będą umieli im sprostać.

Dyson Institute of Technology

To właśnie w Dyson Institute of Engineering and Technology wyszkolone zostanie nowe pokolenie entuzjastów inżynierii. Osoby uczące się w Dyson Institute dodatkowo pracują na etatach w zespole Global Engineering Dyson, jednocześnie krok po kroku zbliżając się do uzyskania dyplomu inżyniera. Dyson opłaca czesne swoich podopiecznych, dlatego mogą nie tylko zarabiać, ale także cieszyć się wolnością od kredytów studenckich.

Fundacja Jamesa Dysona

Dlaczego to działa akurat tak? – mógłby spytać młody James Dyson badający poszczególne elementy układu.

Fundacja Jamesa Dysona ma jeden cel: inspirowanie przyszłych wynalazców dorównujących geniuszem Brunelowi, Edisonowi i Faradayowi. Poprzez współpracę z nauczycielami i ich podopiecznymi motywujemy młodych ludzi do myślenia wolnego od schematów, uczenia się na błędach i rozwijania potencjału inżynierskiego.

James Dyson Award

Międzynarodowa nagroda dla projektantów to święto na cześć nowego pokolenia inżynierów i inspiracja dla młodych konstruktorów. Wydarzenie dla studentów organizuje Fundacja Jamesa Dysona, a jego celem jest znalezienie rozwiązania konkretnego problemu. A nagroda? Nagrodą jest 30 000 funtów i globalna platforma promocji zwycięskiej koncepcji.