Skip navigation

Warunki korzystania z treści tworzonych przez użytkowników

Dyson LTD („Dyson”) zwraca się do użytkowników mediów społecznościowych z prośbą o pozwolenie na prezentowanie ich ulubionych treści („post”) w wewnętrznych i zewnętrznych materiałach marketingowych i promocyjnych, w tym w różnych witrynach i kanałach społecznościowych. Czytasz to, ponieważ firma Dyson poprosiła Cię o pozwolenie na wykorzystanie Twoich treści w mediach społecznościowych w ten sposób („cel”).

Firma Dyson dowiedziała się o Twoim poście, ponieważ masz publiczne konto w mediach społecznościowych, a nasz zespół ds. mediów społecznościowych monitoruje aktywność w mediach społecznościowych pod kątem treści powiązanych z markowymi hashtagami, takimi jak #dyson, #dysonhair itd.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje posty w mediach społecznościowych były publiczne, zmień ustawienia prywatności na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Odpowiadając #YesDysonPhoto, niniejszym potwierdzasz, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje treści „post”, tj. posiadasz wszelkie prawa do treści, które znajdują się w tym poście i/lub uzyskałeś odpowiednie prawa i zezwolenia od wszelkich innych osób i/lub podmiotom, które są właścicielami, zarządzają lub w inny sposób roszczą sobie prawa do takich treści, a Ty potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Odpowiadając #YesDysonPhoto dodatkowo wyrażasz zgodę na niniejsze Warunki użytkowania i udzielasz firmie Dyson prawa do:

  • Używania swojego posta wyłącznie w „celu”
  • Przechowywania swój post i nazwę użytkownika w mediach społecznościowych wyłącznie w „celu”. Dyson będzie przechowywać Twój wpis i nazwę użytkownika nie dłużej niż jest to konieczne w związku z celem
  • Edytowania swój post lub publikować zredagowane lub częściowe wersje swojego postu, pod warunkiem, że Dyson nie będzie redagował postu w sposób stwarzający mylące wrażenie co do twoich poglądów
  • Wyświetlania swoją nazwę użytkownika w mediach społecznościowych obok posta wyłącznie w tym celu
  • Niewyłączne, ogólnoświatowe, zbywalne, nieodpłatne, nieodwołalne, wieczyste prawo i licencja bez wynagrodzenia na korzystanie z Treści użytkownika zgodnie z niniejszymi warunkami

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Dyson wykorzystuje dane, zapoznaj się z naszą globalną polityką prywatności.

Możesz następnie zażądać, aby firma Dyson usunęła Twój post z naszych materiałów marketingowych i promocyjnych. Skontaktuj się z nami pod adresem social-media@dyson.com, a my usuniemy Twój post tak szybko, jak to możliwe.

Odpowiadając #No, Twój post nie zostanie w ogóle wykorzystany przez firmę Dyson, a Dyson nie skontaktuje się z Tobą ponownie w sprawie tego samego postu.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Dyson zamierza wykorzystać Twój wpis i nazwę użytkownika, napisz na adres social-media@dyson.com.

Dyson zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków użytkowania bez wcześniejszego powiadomienia poprzez opublikowanie zmienionych Warunków użytkowania. W związku z tym powinieneś zapoznać się z Warunkami użytkowania za każdym razem, gdy udzielasz pozwolenia lub upoważnienia do prezentowania Treści użytkownika.
Nie możemy ponownie publikować treści.